بروزرسانی ظاهری اپل برای اپل واچ با بند های جدید

اپل واچ

بر اساس اخبار منتشر شده کمپانی اپل در مراسم بهاره خود اپل واچ را با بند هایی جدید برای کاربران بروزرسانی می کند.

وب سایت ۹To5Mac امروز خبر می دهد که کمپانی اپل تصمیم دارد در مراسم بهاره خود که در ماه مارس – اسفند برگزار می شود، بروز رسانی هایی را نیز برای محصولپوشیدنی خود یعنی «اپل واچ» در نظر داشته باشد.

وب سایت مذکور که معمولا اخبار دقیقی از تصمیمات آتی اپل را گزارش می دهد، حالا بیان می کند که این کمپانی در ماه مارس چند نمونه بند جدید برای ساعت هوشمند خود معرفی کره و آنها را در اختیار علاقمندان قرار خواهد داد.

این بندها مشمول متریال تازه و طراحی های جدید نیز خواهند بود. سال پیش کمپانی یاد شده اعلام کرد که همکاری خود با سازندگان شخص ثالث در خصوص تولید بندهای جدید را آغاز کرده و در ماه مارس احتمالا از همان لوازم جانبی برای ساعتش پرده برخواهد داشت.

این در حالیست که اپل با انتشار watchOS 2.2 ویژگی های بیشتری را نیز به ساعت خود خواهد افزود و در این بین البته این وب سایت هم اعتقاد دارد که نسل دوم اپل واچ در ماه سپتامبر و زمانی از راه خواهد رسید که دست کم ۱۸ ماه از عرضه نمونه اولیه (۲ سال از زمان معرفی) گذشته باشد. پیش از این در خصوص این احتمال برایتان گفته بودیم. اما در میان بندها، بدون شک یکی از مورد انتظار ترین گزینه ها مربوط می شود به نسخه مشکی رنگ از بند «Milanese Loop» که اکنون صرفا در نمونه نقره ای رنگ موجود است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *