بد قولی مایکروسافت در ارائه بروزرسانی ویندوز ۱۰ موبایل

ویندوز ۱۰ موبایل

کمپانی ردموندی مایکروسافت باز هم کاربران ویندوز فون ۸ را با ارائه نکردن بروزرسانی به ویندوز ۱۰ موبایل نا امید کرد.

اگر خاطرتان باشد اوایل پائیز امسال اعلام کرده بود که بروزرسانی ویندوز ۱۰ برای تلفن های هوشمند های مبتنی بر ویندوز فون ۸ تا انتهای سال ۲۰۱۵ یعنی دی ماه عرضه خواهد گشت. اما این اتفاق روی نداد و این به روز رسانی به اوایل سال ۲۰۱۶ موکول شد.

اما آنهایی که انتظار داشتند کمپانی ساکن ردموند در ماه ژانویه به قول خود وفا کرده و ویندوز ۱۰ موبایل را عرضه نماید، باید بدانند که این روند باز هم تاخیر دارد و به تعویق افتاده. طبق گفته های خود مایکروسافت، نسخه جدید سیستم عامل موبایلی ویندوز در ماه آینده میلادی در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت.

کمپانی مایکروسافت همچنین در نظر دارد در ماه فوریه که از ۱۲ام بهمن ماه آغاز می گردد، اسمارت فون لومیا ۶۵۰ را نیز رونمائی نماید که چهارمین تلفن هوشمند این کمپانی محسوب می شود و به طور پیش فرض ویندوز ۱۰ موبایل بر روی آن نصب است.

در آخر بهتر است یادآوری نمائیم اگر دوست دارید هم اکنون ویندوز ۱۰ را روی موبایل های خود داشته باشید فقط دو راه دارد: یکی اینکه مشترک برنامه ویندوز اینسایدر باشید و دوم اینکه یکی از موبایل های لومیا ۹۵۰، لومیا ۹۵۰ XL یا لومیا ۵۵۰ را خریداری نمائید. همچنین باید اشاره کنیم هر دو نسخه لومیا ۹۵۰ و ۹۵۰ اکس از نظر سخت افزاری در ماه  آینده بروزرسانی خواهند گشت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *