خبر های کودک گمشده مسی در اینستاگرام پرویز پرستویی

کودک عراقی

پرویز پرستویی، هنرمند خوب کشورمان پیش تر با انتشار عکسی در صفحه اینستاگرام خود از کودک عراقی که مسی به دنبال او می گشت گفته بود که با انتشار پستی دیگر خبر پیدا شدن وی را به اشتراک گذاشت.

به گزارش ویکی جوان به نقل از مشرق: مدتی قبل تصویری از یک پسر بچه در حالی که لباسی از جنس کیسه‌ای پلاستیکی به تن داشت، در شبکه‌های اجتماعی دست به دست می‌چرخید. این لباس پلاستیکی که طرحی راه راه مشابه لباس تیم ملی فوتبال آرژانتین را دارد، با شماره‌ی ۱۰ و نام لیونل مسی بر تن یک پسر بچه ی عراقی است.

مسی، فوق ستاره‌ی فوتبال آرژانتین با دیدن این تصویر و انتشار مجدد آن در اکانت توئیتر خود از هوادارانش برای پیدا کردن این کودک عراقی کمک خواست.

پرویز پرستویی بازیگر سینما و تلویزیون ایران نیز تصویر بالا را به همراه نوشته ای با عنوان «عشق خاص و جالب کودک عراقی به مسی» در صفحه‌ی شخصی اینستاگرام خود  منتشر کرد.

درخواست مسی از مردم برای پیدا کردن این کودک

او عاشق لیونل مسی ستاره آرژانتینی فوتبال است اما قدرت خرید پیراهن بازیکن محبوبش را ندارد. روی کیسه پلاستیکی آبی راه راه، شماره ۱۰ و نام مسی را می نویسد و پیراهنی که شاید تحقق رویاهای کودکانه‌اش باشد را به تن می‌کند. تصویر این کودک عراقی در شبکه‌های اجتماعی و رسانه‌های معتبری چون سی‌ان‌ان، بی‌بی‌سی ، فاکس‌اسپورت منتشر و احساسات بسیاری را برانگیخته است. حالا تلاش جهانی برای پیدا کردن وی آغاز شده است. گوینده شبکه فاکس اسپورت از مردم سراسر جهان خواهش کرده اگر اطلاعی از این پسربچه دارند آنها را در جریان بگذارند.

لیونل مسی مهاجم بارسلونا و تیم ملی آرژانتین و برترین بازیکن جهان در صفحه رسمی توییتر خود خواستار آشنایی و کمک به این کودک شده است. با پیدا شدن این کودک، یکی از رویاهای کودکانه‌اش جامه‌ی عمل می‌پوشد، رویایی که با عشق در جستجویش بود…»

هوادار کوچک لیونل مسی پیدا شد!

پرویز پرستویی صبح امروز عکسی دیگر از یک پسر بچه که لباس باشگاه بارسلونا را بر تن دارد به همراه دو خبرنگار منتشر کرده و از پیدا شدن این کودک عراقی خبر داده است.

کودک عراقی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *