احتمال رونمایی از آیپد ایر ۳ در اواخر اسفند

آیپد ایر

بر اساس اخبار منتشر شده پیرامون آیپد ایر ۳، کمپانی اپل قصد دارد از این محصول در اواخر اسفند ماه رونمایی کند.

به نظر می رسد که آیپد ایر جدیدی در راه است و به زودی شاهد معرفی آن خواهیم بود. طبق گزارش وبسایت ۹ti5Mac، کمپانی اپل گویی تصمیم دارد تا طی مراسمی در نیمه های ماه مارس (اواخر اسفند ماه) از نسخه جدید آیپد ایر پرده بردارد.

جزئیات چندانی از این مدل جدید آیپد در دسترس نیست اما ۹to5Mac می گوید که در شایعات به اضافه شدن اسپیکر و فلش برای دوربین پشتی اشاره شده است. از همه مهم تر و جذاب تر اینکه گفته شده اپل در تلاش است تا اپل پنسل (قلم اپل) را هم روی این محصول تست کند.

چندان عجیب نیست که کوپرتینویی ها بخواهند این قابلیت را برای محصولات دیگر با نمایشگر بزرگ مورد استفاده قرار دهند. در هر صورت Apple Pencil تولید شده تا روی آیپد پرو کار کند و عملکرد آن فوق العاده است اما چرا آیپد ایر ۳ از آن بهره نبرد؟

آیپد ایر قبلی، اکتبر سال ۲۰۱۴ عرضه شد و خبری از این محصول در سال گذشته نبود، در عوض تیم کوک تصمیم گرفت تا آیپد مینی را یک بار دیگر ارتقا داده و محصول جدید و خاصی به نام آیپد پرو معرفی کند که حواشی بسیاری هم به دنبال داشت.

در آخر اشاره شده که مراسم ۱۴ مارس (۲۴ اسفند) دقیقا همان جایی است که شاهد بندهای جدید اپل واچ، آیپد ایر ۳ و البته آیفون جدید، ملقب به ۵SE هستیم. همچنین این احتمال وجود دارد که شاهد رونمایی از ورژن های بعدی iOS و watchOS هم باشیم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *