تمرین روز جمعه استقلال و حاشیه های آن

تمرین استقلال

در این بخش سری می زنیم به تمرین امروز تیم فوتبال استقلال در زمین دوم ورزشگاه آزادی؛ با ما همراه باشید.

به گزارش ویکی جوان به نقل از مشرق: تمرین امروز (جمعه) تیم فوتبال استقلال از ساعت ۱۵ در زمین شماره دوی ورزشگاه آزادی برگزار شد.

* منصور پورحیدری که مدتی در بستر بیماری بود امروز در میان استقبال هواداران به محل تمرین آمد. پورحیدری پس از اینکه به رختکن رفت مورد استقبال کادر فنی و بازیکنان استقلال قرار گرفت و بازیکنان به او خوشامد گفتند.
* به دلیل حضور منصور پورحیدری یک رأس گوسفند زیر پای او و بازیکنان قربانی شد.

* آتیلا حجازی، مربی پیشین استقلال نیز از دیگر افرادی بود که در محل تمرین حضور یافت و دقایقی با کادر فنی گفت‌وگو کرد.

* فاتون توسکی که از سوی کادر فنی رد شده بود در اقدامی جالب روز گذشته با او تماس گرفته شد تا در تست پزشکی شرکت کند. این بازیکن کوزوویی امروز در محل تمرین حاضر شد و با بازیکنان تمرین کرد.

* خسرو حیدری تنها غایب تمرین استقلال بود. این بازیکن به دلیل مصدومیت مدتی دور از تمرینات خواهد بود.
* در تمرین امروز استقبال خوبی شد و حدود ۳۰۰ نفر از هواداران استقلال در محل تمرین حضور داشتند.

* یکی از نکات تمرین بی‌توجهی بازیکنان به توسکی بود، به طوری که تنها پروپیچ با این بازیکن صحبت می‌کرد.

*‌ به گفته مهدی فراهانی، مدیر برنامه‌های توسکی این بازیکن بلیت فرانکفورت را گرفته و آماده بود که به آلمان بازگردد، اما تماس یکی از مسئولان استقلال، او را از پای سفر بازگرداندند.

* برای اینکه پورحیدری دور از سرما باشد، فرزندش خودرو او را کنار زمین برد تا او بتواند از داخل آن نظاره‌گر تمرین آبی‌پوشان باشد. هواداران استقلال بارها به سمت او می‌رفتند تا با او صحبت کنند.

* دکتر امین نوروزی، معاون پزشکی باشگاه استقلال در محل تمرین حضور داشت.

* با توجه به اینکه ۲۰ درصد از مطالبات بازیکنان استقلال امروز در قالب چک به آنها پرداخت شد آنها از این موضوع خوشحال بودند و با روحیه در تمرین شرکت کردند.

* محور تمرین امروز استقلال دویدن دور زمین، کار با توپ و مرور کارهای تاکتیکی بود. پس از کار با توپ بازیکنان به دو دسته تقسیم شدند؛ مدافعان استقلال از جمله حنیف عمران‌زاده، امین حاج‌محمدی، هرایر مگویان، یعقوب کریمی، میثم مجیدی و میلاد فخر‌الدینی زیر نظر مجید صالح در زمینی با شش دروازه کوچک فوتبال تحت فشار انجام دادند. گروه دیگر از بازیکنان زیر نظر پرویز مظلومی کار چارچوب‌شناسی را انجام دادند.

* در بخش اول تمرین امروز بازیکنان پس از گرم کردن کارهای تاکتیکی را انجام دادند. نکته قابل توجه اینجا بود که مظلومی در تمرین امروز بازیکنان را به دو دسته تقسیم کرد. مدافعین زیرنظر مجید صالح با دروازه‌های کوچک کار می‌کردند که این مرحله با تذکرات مربی استقلال توام می‌شد. حنیف عمران‌زاده هم پس از هر گلزنی کلی سر و صدا به راه می‌انداخت. نفرات دیگر هم که هافبک‌ها و مهاجم بودند زیر نظر پرویز مظلومی ضربه به دروازه‌ را تمرین کردند. هنگامی که هافبک‌ها توپ را برای مهاجمین می‌کاشتند مظلومی به بازیکنان گفت ضربه بزنید تا رحمتی نتواند حتی یک توپ را هم بگیرد. دروازه‌بان استقلال هم بعد از یکی دو واکنش و گرفتن توپ‌ها با صدای بلند خطاب به مظلومی گفت: آقای مظلومی تیمی که می‌گفتی این بود؟

*‌ تمرین فردا (شنبه) تیم فوتبال استقلال از ساعت ۱۵ پشت درهای بسته زمین شماره دوی ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود.

تمرین استقلال

تمرین استقلال

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *