آپدیت جدید یوتیوب اندروید و گزینه جدید Watch later

یوتیوب

در بروزرسانی جدید اپلیکشین یوتیوب اندروید گزینه Watch Later به نوار نوتیفیکیشن اضافه شده است؛ با ما همراه باشید.

کمپانی گوگل تابستان سال پیش، آیکن “زنگ” را به صفحه کانال های اپلیکیشن یوتوب اضافه نمود تا کاربران بتوانند با فعالسازی آن، از بارگذاری ویدئوهای جدید در کانال هایی که مشترکش شده اند با یک نوتیفیکیشن مطلع گردند.

تا امروز، کاربران در این نوتیفیکیشن فقط به گزینه تماشای آنی ویدئوهای جدید دسترسی داشتند و قادر بودند در صورت تمایل، آن را از بخش تنظیمات اپ غیر فعال کنند. اما طبق اسکرین شات های جدیدی که در منابع خبری منتشر شده، به نظر می رسد که از این پس در نوتیفیکیشن آپلودهای جدید، شاهد گزینه جدیدی هستیم: Watch Later.

اگر نمی خواهید در همان لحظه اضافه شدن ویدئوی جدید به کانال، آن را تماشا کنید، از این پس می توانید روی گزینه Watch Later در نوتیفیکیشن اشاره کنید تا ویدئوی مورد نظر در فهرست ویدئوهایتان در یوتوب ذخیره گردد.

اضافه شدن این ویژگی به نوتیفیکیشن های اپ یوتوب، کاربران را از باز و بسته کردن مکرر اپلیکیشن بی نیاز می کند. هر چند اگر به دیدن این نوتیفیکیشن ها علاقه ای ندارید، می توانید با مراجعه به تنظیمات اپ یوتوب آنها را غیر فعال نمایید.

نوتیفیکیشن مجهز به گزینه Watch Later، به صورت یک آپدیت خودکار به اپ یوتوب اضافه می شود، بنابراین برای مشاهده آن باید اندکی منتظر بمانید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *