ایرپاد های حذف نویز در آیفون ۷ اپل

اپل

تا به امروز شایعات متعددی پیرامون آیفون ۷ کمپانی اپل به گوش رسیده که جدید ترین آنها از وجود ایرپاد های حذف نویز در این محصول خبر می دهند.

در مورد آیفون ۷ و حذف جک هدفون آن شایعات فراوانی وجود دارد و طبق شواهد موجود به احتمال فراوان این درگاه از موبایل های آتی کمپانی اپل حذف خواهد شد. در همین راستا، باز اخبار متنوعی در مورد اینکه هدفون های بعدی این تلفن هوشمند چگونه خواهند بود نیز در گوشه و کنار فضای مجازی خودنمائی می کنند. از جمله می توان به شایعات ساخت و عرضه ی ایربادهای بلوتوث و بی سیم با پورت های لاتنینگ اشاره نمود.

اما فارغ از مواردی که تا الان وجود داشته، امروز خبری نو منتشر شده که از آمدن نوعی EarPod با قابلیت حذف نویز حکایت دارد.

این شایعه را Cirrus Logic که تامین کننده چیپ های صوتی برای ایربادهای کمپانی اپل و چند موبایل ساز دیگر است، منتشر نموده. مدیر عامل این شرکت، «جیسون رود» در مصاحبه ی اخیر خود در زمینه عایدی مالی شرکتش به این نکته نیز اشاره نمود که آنها در حال حاضر با یکی از بزرگ ترین مشتری های خود در حال تولید و توسعه تکنولوژی جدیدی هستند.

او همچنین اعلام نموده حدود ۷۶ درصد از تجارت این موسسه با شرکت اپل صورت می گیرد. از این رو می توان گفت آینده و سرنوشت آن نیز به این شرکت آمریکائی بستگی دارد.

او همچنین وعده داده که امسال چندین محصول متنوع را تولید و روانه بازار خواهند کرد. «رود» با اینکه کاملا مراقب بود تا در مورد جزئیات این طرح حرفی بیان نکند و نامی را به زبان نیاورد اما همزمان پیغام خود را نیز در لفافه به گوش سرمایه گذاران Cirrus رساند.

طبق گزارشات موجود، کمپانی تولید کننده ابزار صوتی در حال حاضر در زمینه تولید ایربادهایی که موسیقی را از طریق پورت لایتنیگ پخش کند با کمپانی اپل همکاری می نماید و به نظر می رسد ایرپادهای جدید قابلیت حذف نویز نیز داشته باشند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *