پیشنهاد های هوشمند در نسخه جدید تقویم گوگل

تقویم گوگل

کمپانی گوگل قرار است در نسخه جدید تقویم خود ویژگی پیشنهاد های هوشمند را اضافه کند؛ با ما همراه باشید.

کمپانی گوگل به زودی اپلیکیشن تقویم خود را با ویژگی پیشنهادهای هوشمند به روز خواهد کرد. با این ویژگی جدید، وقتی که بخواهید رویداد جدیدی را در تقویم ثبت کنید، اپلیکیشن به صورت هوشمند پیشنهاداتی به شما ارائه می کند. مثلا اگر واژه at را تایپ کنید، می توانید یکی از لوکیشن های پیشنهادی اپ را انتخاب و بعدا به سمت آن مسیریابی نمایید.

با تایپ واژه with هنگام ساخت یک رویداد هم می توانید مخاطبین دفترچه تلفن را به رویداد تقویم اضافه کنید و اگر گزینه on را بفشارید، امکان افزودن تاریخ شروع و پایان و مدت زمان رویداد هم برایتان مهیا می گردد.

کمپانی گوگل اعلام کرده که بیش از ۳۰ زبان از این ویژگی های جدید پشتیبانی به عمل می آورند. همچنین ۵۴ تقویم اختصاصی برای کشورهای مختلف نیز آماده شده که تعداد تقویم های اپلیکیشن را به عدد ۱۴۳ می رساند. برای دسترسی به آنها می توانید در قسمت تنظیمات اپ وارد منوی Holidays شوید.

گوگل در نسخه جدید اپ تقویم، پاک کردن رویدادها را هم آسان تر از همیشه کرده. از این پس برای حذف یک رویداد کافیست در منوی اصلی آنها را باز کرده و روی گزینه حذف کلیک کنید.

اگر اپلیکیشن تقویم گوگل را در دیوایس های مبتنی بر iOS یا اندروید نصب کرده باشید، به زودی شاهد ارائه این بروزرسانی خواهید بود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *