کلین مستر پر استفاده ترین اپ اندروید در سه ماهه چهارم ۲۰۱۵

پر استفاده ترین اپلیکیشن

بر اساس آمار منتشر شده اپلیکشین کلین مستر که در زمینه پاکسازی کش و حذف فایل های اضافی حافظه استفاده می شود پر استفاده ترین اپ در سه ماهه پایانی سال ۲۰۱۵ است.

اپ کلین مستر با آنالیز دستگاه شما، اپلیکیشن هایی که باتری زیادی مصرف می کنند را شناسایی کرده و آنها را به حالت خواب موقت می برد و ضمنا با آزادسازی فضای رم، می تواند سرعت گجت را افزایش دهد. ویژگی دیگر این اپ CPU Cooler هم مانع اجرای اپ هایی می شود که می توانند پردازنده گجت شما را درگیر خود کرده و حرارت آن را بالا ببرند.

با این ویژگی های کاربردی و در نظر گرفتن رایگان بودن اپ، چندان تعجب آور نیست که کلین مستر پر استفاده ترین اپ اندروید در ماه های پایانی سال گذشته میلادی بوده. بنابر گزارش وبسایت دراو بریج، ارسال بیش از یک تریلیون درخواست تبلیغات درون برنامه ای به کلین مستر، معیاری بوده تا آن را پر استفاده ترین اپ اندروید در سه ماهه پایانی سال ۲۰۱۵ میلادی بدانیم.

دراو بریج به غیر از پلتفرم اندروید، آمار مربوط به پر استفاده ترین اپلیکیشن های iOS را نیز منتشر ساخته که در ماه اکتبر اپلیکیشن تانگو، ماه نوامبر iFunny و در ماه دسامبر بازی Words With Friends را در صدر جدول مشاهده می کنیم.

در ادامه می توانید فهرست کامل پر استفاده ترین اپلیکیشن های iOS و اندروید که توسط وبسایت دراو بریج تهیه شده را ببینید:

اندروید:

پر استفاده ترین اپلیکیشن

ios:

پر استفاده ترین اپلیکیشن

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *