چطور بدانیم چه زیورآلاتی برای لباس ما مناسب است

زیورآلات بهترین راه برای روح بخشیدن به لباس ها و افزایش زیبایی‌های شماست. این زیورآلات است که زیبایی شما را تکمیل می‌کند، پس چه چیزی بهتر از انتخاب زیورآلات مناسب که هم با لباستان هماهنگ باشد ادامه خواندن چطور بدانیم چه زیورآلاتی برای لباس ما مناسب است

هفت نکته و ترفند برای راه رفتن ساده‌تر با کفش‌های پاشنه بلند

وقتی مریلین مونرو گفت “به یک دختر یک جفت کفش مناسب بدهید، او دنیا را فتح خواهد کرد” مطمئنا در مورد کفش‌های پاشنه بلند سخن می‌گفت. ادامه خواندن هفت نکته و ترفند برای راه رفتن ساده‌تر با کفش‌های پاشنه بلند

خرید آنلاین کت و شلوار برای آقایان، چطور خرید موفقی داشته باشید؟

کت و شلوار

خرید کت و شلوار کار ساده‌ای نیست و پیدا کردن یک دست کت و شلوار که کاملا اندازه باشد بسیار مشکل است. حال فرض کنید قصد خرید آنلاین کت و شلوار را دارید، ادامه خواندن خرید آنلاین کت و شلوار برای آقایان، چطور خرید موفقی داشته باشید؟

چگونه صبحها با آرامش و بدون استرس لباس بپوشید و آماده شوید؟

لباس پوشیدن

بیدار شدن صبح زود و آماده شدن برای رفتن به محیط کار یا آموزش به اندازه کافی مشکل و اضطراب آور است حال اگر مشکل انتخاب لباس و ترکیب ادامه خواندن چگونه صبحها با آرامش و بدون استرس لباس بپوشید و آماده شوید؟

تاریخچه پرفراز و نشیب شلوارهای جین در ۱۵۰ سال گذشته

شلوارهای جین

شلوارهای جین شلوارهایی هستند که از پارچه جین دوخته می‌شوند و به عنوان یک لباس غیررسمی کاربرد زیادی میان خانم‌ها و آقایان دارند. ادامه خواندن تاریخچه پرفراز و نشیب شلوارهای جین در ۱۵۰ سال گذشته

خیاط چه تغییراتی را می‌تواند در لباس‌های آماده شما اعمال کند؟

خیاطی

پیدا کردن لباس مناسب در میان لباس‌های آماده که کاملا اندازه شما باشد و در تما قسمت‌ها درست روی تن بنشیند کار ساده‌ای نیست. ادامه خواندن خیاط چه تغییراتی را می‌تواند در لباس‌های آماده شما اعمال کند؟

خانم‌ها برای لاغرتر به نظر رسیدن این ترفندها را در پوشش خود به کار ببرید

لباس

داشتن اندام لاغر و زیبا آرزوی همه خانم‌ها است که همیشه قابل برآورده شدن نیست اما برای لاغرتر به نظر رسیدن ترفندهایی وجود دارد که این ترفندها را می‌توان در نحوه انتخاب لباس و پوشیدن و ترکیب لباس‌ها به کار برد. استفاده از اکسسوری مناسب و آرایش درست نیز در لاغرتر به نظر رسیدن شما نقش دارد. در این مقاله اختصاصی از مجله قرمز می‌خواهیم ترفندهایی را برای لاغرتر به نظر رسیدن معرفی کنیم.

لباس مناسب برای فرم اندام

هر کسی چه چاق چه لاغر فرم اندام خاصی دارد که با دیگران متفاوت است. لباسی را انتخاب کنید که با فرم طبیعی اندام شما متناسب بوده و شما را در بهترین شکل نشان دهد. این کار به طور طبیعی شما را لاغرتر و زیباتر نشان خواهد داد. علاوه بر این همیشه لباس‌هایی بپوشید که دقیقا اندازه شما باشد لباس گشاد یا لباس بلند در هر صورت شما را چاق‌تر نشان خواهد داد.

 • برای اندام سیبی شکل لباس‌هایی مناسب است که روی بالاتنه و سرشانه تاکید کند، لباسی که در روی شکم آزاد بوده و در بقیه قسمت‌ها نسبتا تنگ یا اندازه باشد مثل بلوزی که خط کمرش زیر سینه باشد به اضافه شلوار جین تنگ.
 • برای اندام مستطیلی شکل باید لباسی انتخاب کنید که فرم اندام شما را ظریف‌تر و منحنی‌تر نشان دهد تا کمر شما باریک‌تر به نظر برسد. مانند لباس‌هایی که در کمر تنگ هستند و در پایین تنه گشاد می‌شوند.
 • اندام مثلث معکوس به طور طبیعی لاغرتر از آن چه که هست به نظر می‌رسد اما بهتر است از لباس‌هایی استفاده کنید که شانه‌ها را کم عرض‌تر و و پایین‌تنه را پرتر نشان دهد.
 • برای اندام ساعت شنی از لباس‌هایی استفاده کنید که رو باریکی کمر شما تاکید کندو تناسب میان بالاتنه و پایین‌تنه را نشان دهد.
 • برای اندام گلابی شکل سعی کنید بیشتر روی نیمه بالایی بدن تاکید کنید و تعادل بیشتری در اندام برقرار کنید. مانند یک شلوار گشاد یا راسته بدون جیب به همراه کت.

لباس

ترفندهای آرایشی برای لاغرتر به نظر رسیدن

آرایش کنید: مطالعات نشان داده است خانم‌هایی که صورت چاقی دارند به طور کلی چاق‌تر از کسانی به نظر می‌رسند که صورت لاغرتری دارند بنابراین لاغر نشان دادن صورت باعث لاغر به نظر رسیدن شما خواهد شد. استفاده از ترفندهای آرایشی یکی از موثرترین روش‌ها برای لاغرتر به نظر رسیدن صورت است. با این ترفندها شما می‌توانید گونه‌ها را برجسته و استخوانی نشان دهید که البته نیاز به مهارت و تمرین زیاد دارد. اما توصیه می‌شود از آرایش زیاد خودداری کنید چون ظاهر شما را غیرواقعی جلوه خواهد داد. هنگام آرایش ترجیحا از رنگ‌های ملایم و طبیعی به جای رنگ‌های روشن و تند و زننده استفاده کنید.

برنزه کنید: حتما تاکنون متوجه شده‌اید کسانی که پوست روشن‌تری دارند نسبت به کسانی که پوست تیره‌تری دارند چاق‌تر به نظر می‌رسند. بنابراین برنزه کردن و داشتن پوست براق و نسبتا تیره با درخشش زیاد می‌تواند شما را از آن‌چه که هستید لاغرتر نشان دهد. اگر در مورد برنزه کردن تجربه‌ای ندارید بهتر است به سالن‌های آرایشی مراجعه کنید.

ترفندهایی در استایل لباس

اکسسوری مناسب استفاده کنید: اکسسوری‌ها نقش مهمی در لاغرتر به نظر رسیدن شما دارند و می‌توانند تناسبات بدن شما را شکل دهند. توجه کنید که هرچه اکسسوری مورد استفاده شما کیفیت بهتری داشته باشد تاثیر بیشتری در لاغرتر دیده شدن شما خواهد داشت:

 • از گن استفاده کنید. گن نوعی پوشش و لباس زیر است که فرم اندام را شکل می‌دهد و برای مواقع خاص مثل پوشیدن لباس مجلسی توصیه خوبی است. گن باید به اندازه کافی تنگ باشد تا اندام را شکل دهد و بر اساس فرم اندام شما انتخاب شود.
 • لباس زیر مناسب بپوشید. انتخاب لباس زیر مناسب نقش مهمی در لاغرتر به نظر رسیدن شما دارد. لباس زیر خود را حتما در سایز خود انتخاب کنید و آن را کوچک‌تر یا بزرگ‌تر انتخاب نکنید چون این کار نه تنها شما را لاغرتر نشان نخواهد داد بلکه باعث به هم خوردن تناسبات اندام خواهد شد.
 • کفش پاشنه بلند بپوشید. داشتن پاهای بلند و کشیده هر کسی را لاغرتر و خوش‌اندام‌تر نشان خواهد داد. استفاده از این کفش‌ها را محدود کنید و به مدت زیاد و برای پیاده‌روی‌های طولانی از آن‌ها استفاده نکنید.
 • جواهرات مناسب استفاده کنید. استفاده از یک زنجیر بلند و کشیده اثری مشابه کفش پاشنه بلند دارد. از گوشواره‌های بزرگ و عریض استفاده نکنید چون صورت شما را پر و چاق نشان خواهد داد.
 • کمربند ببندید. اگر عرض کمر شما نسبت به بقیه قسمت‌ها کمتر است بستن کمربند باعث خواهد شد روی کمر شما تاکید شده و لاغرتر دیده شوید. کمربندهای تیره و عریض تاثیر بیشتری دارند.

از رنگ و طرح، عاقلانه استفاده کنید: رنگ‌ها و طرح‌های لباس نقشی اساسی در چاق یا لاغر به نظر رسیدن شما دارند چون این طرح و رنگ باعث خطای دید شده و درک ما را از بعد و حجم به وجود می‌آورند. در این مورد نیز باید بر اساس فرم اندام خود عمل کنید تا نتیجه بهتری بگیرید.

 • مشکی بپوشید. رنگ مشکی سایه‌های روی بدن را از بین برده و شما را دوبعدی نشان می‌دهد در نتیجه لاغرتر به نظر می‌رسید. اما در استفاده از مشکی زیاد‌روی نکنید چون باعث غمگین شدن ظاهر شما خواهد شد.
 • رنگ‌های روشن بپوشید. شما می‌توانید از رنگ‌های روشن برای تاکید روی زیبایی‌های اندام استفاده کنید مثل کمر باریک.
 • از طرح‌های راه راه درست استفاده کنید. راه راه‌های عمودی باعث لاغرتر به نظر رسیدن شما می‌شوند در حالی که راه راههای افقی عکس این عمل می‌کنند. از این ویژگی‌ها می‌توانید برای شکل دادن به اندام استفاده کنید.

لباس

منبع: مجله قرمز

این مقاله توسط مجله قرمز بصورت اختصاصی ترجمه شده است.

پنج روش جایگزین اتو برای زمانی که حوصله اتو کردن ندارید

اتو

لباس‌های با در اثر استفاده، تا کردن و … چروک می‌شوند و لازم است که این چروک‌ها را برطرف کنیم. اتو کردن معمول‌ترین روش رفع چروک لباس است اما جایگزین اتو چیست؟ آیا به جای استفاده از اتو و صرف انرژی و البته هزینه(مصرف برق) می‌توان با روش‌های دیگری چروک‌های لباس‌ها را برطرف کرد؟ پاسخ مثبت است. در این مقاله اختصاصی از مجله قرمز می‌خواهیم راه‌هایی را که می‌توانند جایگزین اتو کردن باشند به شما معرفی کنیم تا به سادگی و با صرف کمترین انرژی و هزینه می‌توانید لباس‌هایی صاف و بدون چروک داشته باشید.

استفاده از حوله مرطوب

این کار یکی از ساده‌ترین روش‌هایی است که می‌تواند جایگزین اتو کردن شود. حتی زمانی که در منزل نیستید هم می‌توانید این روش را برای از بین بردن چروک‌های لباس خود به کار ببرید. برای این کار ابتدا لباس‌های چروک خود را روی یک سطح صاف پهن کنید بدون این که تا بخورد، سپس یک حوله تمیز بردارید و آن را خیس کرده و بچلانید تا تنها رطوبت آن باقی بماند سپس حوله را روی لباس قرار دهید و با دست فشار دهید، حتی اگر به حوله دسترسی ندارید می‌توانید با کاغذ توالت یا دستمال کاغذی ضخیم این کار را انجام دهید. سپس حوله را بردارید و اجازه دهید لباس خشک شود. خواهید دید که چروک‌ها تا حد زیادی از بین رفته است.

جایگزین اتو

سشوار، جایگزین اتو

این روش ساده‌ترین روش شناخته شده برای از بین بردن چروک لباس بدون نیاز به اتو است که تنها در سه گام ساده انجام می‌گیرد: لباس چروک خود را از یک چوب رختی یا جای دیگری آویزان کنید، در فاصله پنج تا ده سانتی‌متری لباس بایستید سشوار را از این فاصله روی لباس بگیرید تا زمانی که تمام چروک‌ها از بین بروند.

روش حمام بخار

این روش نسبت به روش‌های دیگر کمی زمان‌بر است اما میزان تاثیرگذاری آن بسیار بیشتر است و به همین دلیل محبوبیت زیادی میان مردم دارد و بهترین جایگزین برای بخارشو کردن و اتو کردن لباس است. برای این کار شما باید حمام کنید! همین. قبل از حمام کردن درزهای پنجره و در حمام را بگیرید تا بخاری از آن خارج نشود سپس لباس چروک خود را در حالت مناسبی که صاف و خوش حالت ایستاده باشد داخل فضای حمام در جایی دور از دوش آویزان کنید به طوری که آب به آن نرسد. سپس با آب گرم حمام کنید تا بخار آب فضا را پر کند. لازم نیست زمان حمام گرفتن بیشتر یا کمتر از معمول طول بکشد، مانند همیشه به استحمام خود بپردازید و در پایان آن لباس‌های چروک خود را صاف و بخارشو شده تحویل بگیرید.

اسپری آب

اسپری آب جایگزین اتو

برای این روش شما به یک بطری اسپری آب نیاز دارید. لباس چروک شده را روی یک سطح صاف باز کنید و بطری آب را از فاصله سی سانتی‌متری بگیرید و آب را روی آن اسپری کنید تا اندازه‌ای که نم‌دار شود و آن را کاملا خیس نکنید. برای این که کار شما سریع‌تر انجام شود کمی مایع نرم کننده لباس هم به آب اضافه کنید و کاملا مخلوط کنید. چند دقیقه پس از اسپری کردن متوجه خواهید شد که چروک‌ها در حال از بین رفتن هستند، اجازه دهید تا لباس به همان حالت خشک شود و از لباس صاف خود استفاده کنید.

بخار دادن با کتری

ایده اصلی این روش مشابه روش بخارشو کردن در حمام است اما این روش برای چروک‌های کوچک و موضعی کاربرد دارد و می‌تواند در این موارد جایگزین اتو کردن باشد. یک کتری آب یا ظرف دیگری را از آب پر کرده روی اجاق گاز بگذارید و اجازه دهید آب به جوش آید. سپس لباس چروک شده خود را از محلی که چروک شده است در فاصله سی سانتی‌متری بگیرید به نحوی که بخارهای خارج شده از کتری یا ظرف کاملا با آن برخورد کند. این کار را ادامه دهید تا زمانی که چروک‌ها کاملا از بین بروند. در ادامه می‌توانید زیر کتری را خاموش کرده و از خود کتری یا ظرف به عنوان اتو استفاده کنید و لباس خود را اتو کنید البته دقت کنید که زیر ظرف کاملا تمیز باشد و مراقبت باشید دستتان در برخورد با ظرف یا بخار آب نسوزد.

منبع: مجله قرمز به نقل از WhoWhatWear

این مقاله توسط مجله قرمز بصورت اختصاصی ترجمه شده است.

تفاوت‌های کفش‌های پنجه گرد و کفش‌های پنجه مربعی مردانه

کفش مردانه
 آیا تا کنون به فرم پنجه در کفش‌های مردانه دقت کرده‌اید؟ فرم پنجه در این کفش‌ها متفاوت است و بر این اساس به چند دسته تقسیم می‌شوند مانند کفش‌های پنجه مربعی یا کفش‌های پنجه گرد. اگر با سلیقه آقایان خوش لباس آشنا باشید احتمالا می‌دانید که کفش‌های پنجه مربعی محبوبیت چندانی ندارند و آقایان به ندرت سراغ این مدل‌ها می‌روند. اما علت چیست؟ کفش‌های پنجه مربعی هم مزیت‌هایی دارند و می‌تواند برای برخی افراد انتخاب مناسبی باشند. در این مقاله اختصاصی از مجله قرمز می‌خواهیم تفاوت‌های این دو نوع کفش و مزایایی که هر کدام دارند را بررسی کنیم.

کفش‌های پنجه گرد از جدیدترین اختراعات بشر در دنیای کفش مردانه هستند و برای هزاران سال کفش‌های مردانه فرمی بلوکی داشتند و افراد متمول از آن‌ها استفاده می‌کردند در حالی که عوام پابرهنه بودند یا صندل به پا می‌کردند. داشتن فرم مربعی کفش باعث می‌شد که لنگه چپ و راست آن تفاوتی با هم نداشته باشد تا این که کفش‌های پنجه گرد اختراع شد و لنگه چپ و راست کفش به سادگی قابل تشخیص شد. علت محبوبیت این مدل کفش‌ها در این بود که سوارکاران راحت‌تر می‌توانند از آن‌ها استفاده کنند چون قرار دادن کفش پنجه گرد در رکاب ساده‌تر بود و به تدریج این مدل کفش به کفش طبقه اعیان بدل شد.

کفش مردانه

مزایای کفش‌های پنجه مربعی

هرچند کفش‌های پنجه مربعی در دهه‌های اخیر شهرت بدی کسب کردند و غالبا از آن‌ها به عنوان کفش‌های فرانکنشتاین یا کفش زائران نام برده می‌شود اما این کفش‌ها مزایایی هم دارند و برخی افراد راحت‌تر می‌توانند از آن‌ها استفاده کنند:

برای مردانی که دچار ناهنجاری پا هستند مناسب است: کفش‌ها باید فرم طبیعی پاهای شما را دنبال کنند و البته برخی افراد پنجه‌های مربعی شکل دارند یا این که به دلایلی دچار ورم انگشتان پا شده‌اند و یا به طور مادرزادی دچار اختلالاتی هستند که فرم انگشتان پای آن‌ها با افرد دیگر فرق دارد. برای این افراد بهتر است که از کفش‌هایی استفاده کنند که پنجه مربعی شکل دارند تا انگشتان پا آزادی بیشتری داشته باشد و البته این کفش‌ها برای افرادی که قوس کف پای شدید دارند مناسب است.

برای افرادی که پاهای پهنی دارند مناسب است: در دنیای کفش مردانه هرچه کفش‌ها باکیفیت‌تر و سطح بالاتر باشند در فرم باریک‌تری طراحی می‌شوند تا جایی که اگر کسی پاهای پهنی داشته باشد پیدا کردن یک کفش مناسب برای او دشوارتر خواهد شد. اما کفش خوب کفشی است که فشار را به طور یکنواخت روی همه قسمت‌های پا وارد کند و اگر فشار بر قسمتی بشتر شود جریان خون را مختل کرده و به پا آسیب وارد می‌کند. از آن جایی که بیشتر افراد پاهای پهنی دارند استفاده از این کفش‌ها می‌تواند مشکلات  و درد پا را کمتر کند.

این کفش‌ها عیوب ظاهری پا را می‌پوشانند: اگر کسی پاهای بدشکل و یا پهن و بزرگی داشته باشد پوشیدن کفش‌های پنجه مربعی کمک با فرم مقطوع خود می‌کند تا عیوب پا کمتر مشخص شده و پاها کوچک‌تر به نظر برسند پس اگر پاهای خیلی  بزرگی دارید استفاده از این مدل کفش توصیه می‌شود.

کفش مردانه

مزایای کفش‌های پنجه گرد

کفش‌های پنجه گرد کفش‌هایی مدرن و امروزی هستند که در یکی دو قرن اخیر معرفی شده‌اند و در واقع از فرم‌های مربعی تکامل یافته‌اند تا تفاوت میان لنگه چپ و راست کفش مشخص شود. اما این کفش‌ها مزایای دیگری هم دارند:

این کفش‌ها کلاسیک و زیبا هستند و هرگز از مد نمی‌افتند: برخی افراد معتقدند تنها نوع کفش که برای آقایان مناسب است کفش پنجه گرد است. چه کفش مورد نظر شما رسمی باشد چه راحتی، کفش پنجه گرد بهترین و بدون ریسک ترین انتخاب است پون این کفش‌ها همیشه مد هستند و فرم و سایز پا را در بهترین حالت نشان می‌دهند و پوشیدن این کفش‌ها نشانه یک مرد خوش‌تیپ و آگاه به مد و فشن است.

نوک گرد این کفش‌ها ظاهر زیباتری و کارکرد بهتری دارد: فرم گرد پنجه این کفش‌ها با تطبیق یافتن با فرم طبیعی پنجه پا شکل گرفته است و هم از نظر کارکردی و هم از جهت زیبایی شناسی برتری قابل توجهی به کفش‌های پنجه مربعی دارند. چون این کفش‌ها با زاویه‌های تند و مربعی خود تناسب چندانی با فرم طبیعی پنجه پا ندارند و علاوه بر آن کفش‌های پنجه گرد با فرم گرد و ظریف آن هماهنگی بیشتری با خطوط لباس‌های شما خواهند داشت و استال شما را ساده‌تر و جمع و جورتر و شیک‌تر نشان خواهد داد چه زمانی که با کت و شلوار رسمی پوشیده شود چه زمانی که با شلوار جین و تی‌شرت همراه شود.

این کفش‌ها کیفیت ساخت بهتری دارند: کفش‌های پنجه گرد از اواسط قرن بیستم به کفش‌های مردانه معمول تبدیل شد و پیش از آن تنها توسط افراد طبقه برتر جامعه استفاده می‌شد. پیش از آن کفاشان از قالب یکسانی برای هر دو لنگه کفش استفاده می‌کردند و در قردن نوزدهم میلادی تصمیم گرفتند کفش‌های باکیفیتی را تولید کنند که برای هر لنگه آن از یک قالب مجزا استفاده می‌شد و به تدریج این فرم کامل‌تر شد. به همین دلیل کیفیت ساخت کفش‌های پنجه گرد بهتر و بالاتر است.

منبع: مجله قرمز به نقل از Real Men Real Style

این مقاله توسط مجله قرمز بصورت اختصاصی ترجمه شده است.

اصول شیک پوشی برای افراد لاغر و ریز نقش

خوش تیپ

افرادی که لاغر و ریز نقش هستند همیشه دچار مشکلی از قبیل ست کردن لباس یا نحوه پوشش خود میشوند. ما راه حل این مشکل را با ارائه نکاتی شرح داده ایم. ادامه خواندن اصول شیک پوشی برای افراد لاغر و ریز نقش

خانم ها این لباس ها را نپوشید!

خرید لباس

برخی لباس ها و اکسسوری ها برای زنان بسیار مضر است و پوشیدن مداوم آنها برای زنان مشکل ساز است. در این مقاله این لباس های مضر را معرفی کرده ایم. ادامه خواندن خانم ها این لباس ها را نپوشید!

چگونه پاهایمان بلند به نظر برسد؟

جین

اغلب افراد دوست دارند که لباسی را بپوشند که آنها را بلند قدتر و کشیده تر کند. درواقع آنها دوست دارند لباسی را بخرند که پاهای آنها را بلند جلوه دهد. ادامه خواندن چگونه پاهایمان بلند به نظر برسد؟

به سبک ستارگان هالیوود شیک پوش شوید!

ستارگان هالیوود

اکثر خانم های شیک پوش علاقه دارند که همانند ستارگان هالیوود شیک پوش تر شوند و همانند آنها تیپ بزنند. ما ترفندهای ستارگان هالیوود در شیک پوشی را شرح داده ایم. ادامه خواندن به سبک ستارگان هالیوود شیک پوش شوید!

آشنایی با اشتباهات مردان در آراسته شدن

آراسته بودن مردان

آقایان در هنگام شیک پوشی برخی از اصول را رعایت نمیکنند. ما در این مقاله به شرح اشتباهاتی پرداخته ایم که آقایان در هنگام شیک پوشی آن را رعایت نمیکنند. ادامه خواندن آشنایی با اشتباهات مردان در آراسته شدن

اصول انتخاب لباس شب برای لاغر و قد بلند به نظر رسیدن

لباس

یکی از دغدغه های خانم ها انتخاب لباس مناسب برای مهمانی است. خانم ها میخواهند که در مجالس لاغر و قد بلند به نظر برسند که ما این خواسته را در اصولی شرح داده ایم. ادامه خواندن اصول انتخاب لباس شب برای لاغر و قد بلند به نظر رسیدن

دختر خانم های چاق چگونه لباس بپوشند؟

خانم های چاق

اکثر دختر خانم های چاق برای پوشیدن لباس مناسب دچار مشکل می شوند.ما در این مقاله به نکاتی اشاره کرده ایم که با رعایت آنها می توانید متناسب تر به نظر برسید.با ادامه خواندن دختر خانم های چاق چگونه لباس بپوشند؟

تیپ خیره کننده مردان

تیپ مردان

برای داشتن ظاهری شیک و تأثیرگذار علاوه بر عوامل اصلی مثل کت و شلوار ، پیراهن و کفش توجه به لوازم جانبی نیز بسیار مؤثر است.در ادامه این مقاله با ویکی جوان ادامه خواندن تیپ خیره کننده مردان

چطور کمربند مناسب را انتخاب کنیم؟

کمربند

کمربند یکی از عواملی است که زیبایی خاصی به آقایان می بخشد و نقش بسیار مهمی در لباس پوشیدن آنها ایفا میکند.اگر میخواهید با انتخاب صحیح کمربند آشنا شوید ما را در ادامه خواندن چطور کمربند مناسب را انتخاب کنیم؟

چند روش برای بلندقد به نظر رسیدن!

قد کوتاه

خانم هایی که از کوتاه بودن قد خود ناراحت هستند، میتوانند با رعایت چند نکته ساده بلند قدتر به نظر برسند.با ویکی جوان همراه باشید. ادامه خواندن چند روش برای بلندقد به نظر رسیدن!

چگونه رنگ های خنثی را ست کنیم؟

ست مشکی مردانه

در این بخش می خواهیم اصول ست کردن لباس ها با رنگ های خنثی را به شما دوستان شیک پوش بگوییم. پس با ما همراه شوید. ادامه خواندن چگونه رنگ های خنثی را ست کنیم؟